آیا خرید حضوری برای مشتریان امکانپذیر است ؟

از آن جایی که فروشگاه نانو گسترش کیمیا یک فروشگاه اینترنتی است، لذا خرید و تحویل سفارش تنها از طریق سایت امکان پذیر است. لطفا از مراجعه حضوری جهت خرید یا تحویل کالا خودداری نمایید.


در چه ساعتی می توانم سفارش ثبت کنم ؟

سفارش کالا در فروشگاه گسترش کیمیا در تمامی روز های سال به صورت 24 ساعته قابل انجام می باشد.


آیا کالاهای موجود در گسترش کیمیا گارانتی دار هستند ؟

بسته به نوع کالا گارانتی نیز متفاوت است، در صفحه مخصوص هر محصول نوع گارانتی آن ذکر گردیده. برخی کالاها ممکن است هیچ گونه گارانتی نداشته باشند اما تمامی محصولات موجود مشمول گارانتی 7 روزه بازگشت می باشند. شما می توانید قبل از خرید انبوه درخواست نمونه محصول بفرمایید.


چه محصولاتی را می‌توانم سفارش بدهم ؟

تمامی محصولات که روی آن‌ها لیبل موجود خورده است و قیمت دارند را می توانید سفارش بدهید.


قیمت محصولات نانو در مقایسه با سایر محصولات چگونه است؟

شرکت گسترش کیمیا همواره سعی در ارائه محصولات نانویی با بهترین کیفیت و قیمت را داشته است. قیمت محصولات موجود در این فروشگاه بسیار رقابتی و در مقایسه با سایر فروشگاه ها بسیار مناسب تر است، ضمن این که برخی محصولات که به صورت ویژه به فروش می رسند قیمت بسیار پایین تری دارند.


کیفیت محصولات نانو و تاریخ استفاده  آن ها به چه صورت است ؟

محصولات نانو تولید شده در شرکت گسترش کیمیا دارای استانداردهای معتبر ملی و جهانی می باشد که در بهترین کیفیت تولید و عرضه می شوند. تاریخ استفاده از محصولات نانویی از شش ماه تا یک سال بسته به نوع محصول متغیر است .


سفارش مورد نظر من چه زمانی به دستم می رسد ؟

سفارش های ثبت شده در شهرستان تا ساعت 16 همان روز ارسال می گردد. بسته به فاصله با شهر تهران این محصولات حدود 24 تا 48 ساعت به دست مشتریان می رسد. سفارش های ثبت شده در استان تهران نیز تا ساعت 15 همان روز ارسال و به دست مشتری می رسند .


چگونه می شود چند محصول را به صورت همزمان سفارش داد ؟

شما می توانید با اضافه کردن محصولات به سبد خرید، از یک محصول به تعداد دلخواه و یا چند محصول را به صورت همزمان سفارش دهید.


پس از ثبت سفارش مبلغ مورد نظر را چگونه پرداخت می کنم ؟

پرداخت هزینه سفارش به چندین روش امکان پذیر است :

1- شهروندان تهرانی می توانند با درخواست پرداخت در محل، مجصول مورد نظرشان را درب منزل دریافت و هزینه را پرداخت کنند.

2- پس از ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل شده و از طریق شماره کارت بانکی و رمز عبور مبلغ سفارش پرداخت خواهد شد.

3- محصول برای شهرستان ها از طریق پست ارسال می گردد و مشتریان می توانند پس از تحویل محصول هزینه را به مامور پست تحویل دهند.


آیا به جز قیمت ثبت شده در روی محصول هزینه دیگری باید پرداخت کنم ؟

بدیهی است که مشتریان فقط هزینه کالا را می پردازند هم چنین هزینه ارسال بر عهده مشتریان است، که بسته به نوع محصول متغیر است.


چگونه از وضعیت سفارش خود مطلع باشم ؟

پس از تکمیل سفارش و تایید همکاران بخش فروش جهت ارسال ، سفارش در نوبت ارسال قرار می گیرد . شما می توانید با در دست داشتن کد پیگیری سفارش با همکاران بخش پشتیبانی تماس گرفته و از وضعیت محصول آگاهی پیدا کنید.